Krachtige geur, duidelijk gewurztraminer, met bloemen, rozen, lychee, sinaasappel, mooi breed, een zacht zoete smaak, wat goede zuren, heerlijk lichtvoetig zoet. Lees meer..
Net als in de Sauternes staat de beroemde sémillon aan de basis van een mooie zoete ‘laat geoogste’ wijn. Naast 56% sémillon bevat deze bijzondere blend uit 44% gewurztraminer, de druif die ook in de Elzas mooie zoete wijnen oplevert, die bovendien ook altijd goede zuren hebben. Door hem laat te plukken drogen de druiven aan de stokken een beetje in, zodat hun suikerconcentratie toeneemt. Dit levert een heerlijke zoet, maar ook absoluut niet te zware wijn op.
Krachtige geur, duidelijk gewurztraminer, met bloemen, rozen, lychee, sinaasappel, mooi breed, een z..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen