Deze wijn is een leuk spel van aroma's van Verdejo, Sauvignon en Viognier. Anders, elegant en spannend. Uniek en onherhaalbaar Witte wijn van wijngaarden uit de provincie Segovia. Lees meer..
De uitwerking van de verschillende rassen gebeurt op aparte plekken. Koude pre-fermentatie maceratie van de huid om de aromatische intensiteit te verhogen. De druiven worden voorzichtig geperst en de most wordt 20 dagen gefermenteerd bij een gecontroleerde temperatuur. Het wordt vervolgens gedecanteerd en blijft twee maanden op de droesem om het volume en complexiteit te geven.
Intense gele kleur met lichte en felgroene tinten. Intense aroma's van fruit, guave, sinaasappelschil en oranjebloesem. In de mond is het intens, vol van zeer frisse smaak met exquise zuren en een lange, aanhoudende en fruitige afdronk.
Deze wijn is een leuk spel van aroma's van Verdejo, Sauvignon en Viognier. Anders, elegant en spanne..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen