Heerlijke en zachte rosé gemaakt van de Negroamaro druif. De wijn barst van het elegante rode fruit als bosaardbei en rijpe framboos. Sappig en rond qua smaak, maar zeker met voldoende frisheid. Dit is onze tip voor de zomer!! Lees meer..
Puglia staat vaak ook bekend als de hak van de Italiaanse laars. Dit zuidelijke en warme gebied produceert normaal veelal stoere rode wijnen van druivenrassen als Primitivo, Negroamaro en Nero di Troia. Toch zijn er ook producenten die in dit droge en zonnige land een verfijnde en frisse rosé kunnen maken. Deze Luccarelli rosato is daar zeker een goed voorbeeld van. De wijn wordt voornamelijk gemaakt van de Negroamaro druif. De blauwe druiven worden niet geperst, maar gaan in zijn geheel de fermentatietank in. Door het gewicht van de druiven, wordt het fruit als het ware gekneusd en vermengt langzaam het sap met de schillen. Door dit schilcontact maar kort te laten duren maakt men een mooie lichte roséwijn. De kleur doet haast denken aan de beroemde wijnen uit de Franse Provence. Maar dat is ook de enige overeenkomst. Deze Luccarelli rosato laat heel goed zien dat het prima mogelijk is om ook in Puglia verfijnde en lichtvoetige wijnen te maken.
Heerlijke en zachte rosé gemaakt van de Negroamaro druif. De wijn barst van het elegante rode fruit als bosaardbei en rijpe framboos. Sappig en rond qua smaak, maar zeker met voldoende frisheid. Dit is onze tip voor de zomer!!
Heerlijke en zachte rosé gemaakt van de Negroamaro druif. De wijn barst van het elegante rode fruit..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen