Typische Negroamaro uit de hak van de laars. Rijp donker fruit, bosbessen, pruimen en viooltjes. Volzacht, rijp fruit en zwoele tannines. Lekker bij spaghetti al ragù en kaas zoals taleggio. Lees meer..
De wijn is gelabeld als 'IGP Salento', wat betekent dat de druiven uit Lecce, Brindisi en Taranto - drie districten in Apulië - mogen komen. De druiven ondergaan een lange schilweking, die ervoor zorgt dat de wijn een diepe kleur krijgt. Daarna wordt de most vergist. Het resultaat is een volzachte wijn met soepele tannines en aroma's van bessen en viooltjes.
Typische Negroamaro uit de hak van de laars. Rijp donker fruit, bosbessen, pruimen en viooltjes. Vol..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen