Rijke geur van gerijpt donker fruit, confiture, iets vanille en chocolade. De smaak is vol maar fluwelig, wat specerijen en milde tannine. Lees meer..
Het familieverhaal van Varvaglione begint al in 1921 met het bijzondere verhaal van de grootouders Varvaglione. In de herfst van dat jaar, zo vlak na de eerste wereldoorlog was Italië straatarm. Veel Italianen zochten hun heil in het buitenland en velen van hen vertrokken naar het verre Amerika. Maar niet de grootouders van Cosimo Varvaglione. Zij verkochten in dat jaar voor het eerst hun eigen wijnoogst onder de eigen familienaam. Grootvader Cosimo geloofde heilig in de kwaliteit en mogelijkheden van zijn geboortegrond Salento en de fantastische wijnen die deze voort kon brengen. Het was deze overtuiging die kleinzoon Cosimo ertoe bracht om oenologie te studeren en zich te specialiseren in het maken van kwaliteitswijn. Hij heeft zijn ouders en grootouders het land zien bewerken, de wijnstokken zien aanplanten, maar ook heeft hij van hen de liefde voor familie en Salento mee gekregen. Aan het begin van het nieuwe millennium zijn de resultaten van de kwaliteitsverbeteringen zichtbaar en begint het bedrijf verder te groeien.
Paralupi is een appassimento wijn. De druiven laat men, na het bereiken van de volledige rijpheid, nog ca. 3 weken lang aan de wijnstok hangen. Hierdoor drogen de druiven wat in en het sap wordt hierdoor geconcentreerder en geeft een zwoelere en rijkere wijn.
Rijke geur van gerijpt donker fruit, confiture, iets vanille en chocolade. De smaak is vol maar fluw..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen