Topproducent Von Winning uit de Pfalz. Mooie riesling sekt met frisse, fruitige geuren van appel, citroen en ananas. Fijne mousse, knisperende zuren en mineralige afdronk. Heerlijk bij ceviche, sashimi en sushi. Ook lekker als palate cleanser voor het... Lees meer..
Voor goede bubbels hoeven we niet per se naar Champagne af te reizen. Duitsland kan er ook wat van. Wist u dat de Duitsers 's werelds grootste consumenten van mousserende wijnen zijn? Kwaliteit is niet altijd een criterium, er gaan jaarlijks ook liters simpele sekt naar binnen. Bij Von Winning is kwaliteit uiteraard wél een vereiste. Ze hanteren dezelfde strenge eisen als de Champagneboeren doen. Het enige verschil is dat ze gebruik maken van riesling-druiven. De wijnen worden gemaakt volgens de traditionele methode, dat wil zeggen: de tweede vergisting op de fles. De eerste vergisting vindt plaats in RVS tanks om het frisse karakter van de riesling-druif te behouden. Daarna wordt de wijn gebotteld en ondergaat het een tweede vergisting, gevolgd door een rijping op de lie van 15 maanden. Het resultaat is een sublieme sekt met knisperende zuren, een fijne mousse en een verfrissende, mineralige afdronk.
Topproducent Von Winning uit de Pfalz. Mooie riesling sekt met frisse, fruitige geuren van appel, citroen en ananas. Fijne mousse, knisperende zuren en mineralige afdronk. Heerlijk bij ceviche, sashimi en sushi. Ook lekker als palate cleanser voor het dessert
Topproducent Von Winning uit de Pfalz. Mooie riesling sekt met frisse, fruitige geuren van appel, ci..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen