De wijngaarden van Chateau/Domaine des Tours bevinden zich nabij Vacqueras. Totaal heeft het domein zo’n 40 hectare beplant met voornamelijk wijnstokken. Emmanuel Reynaud kent de verschillende wijngaarden zeer goed en maakt simpelweg fantastische wijn!
Heerlijke, zachte witte Cotes du Rhone. Deze blend vanViognier, Grenache blanc en Marsanne geeft heerlijk geel fruit en een zacht en soepel mondgevoel.
Prachtige Côtes-du-Rhône-Villages gemaakt van Grenache 70%, Mourvèdre 15%, Syrah 15%. In de neus toont de wijn gul zijn rijpe rode fruit en de onmiskenbare garrigue. In de mond is er veel sap, lekkere warmte en rijpe tannines. Een wijn voor het najaar!
Deze robijnrode wijn is zeer complex en elegant met aroma's van rode bessen, rode kersen, zwarte bessen met kruidige boventonen zoals lavendel, tijm en rozemarijn. Uitstekende balans in de mond, tannines zijn elegant en zijdezacht.
Stoere blend van 60% Grenache, 30% Syrah en 10% Carignan afkomstig uit de gemeente wijngaarden van Saint Gervais. Rijke maaltijdwijn die zeker gebaat is bij voldoende lucht.
Diep donkerrood. Qua geur toont het zwarte thee, gedroogde bloemen, zwarte bessen en cassis. Qua smaak is deze wijn rijk, fruitig, vettig en onwijs vol van smaak. De wijn is in balans, puur en zeer intens.
Fantastische geuren van amandelspijs, citrus, lychee, abrikoos, kiwi, appel, specerijen, kruiden, biscuit en witte bloemen. Complex in de mond, vol met een fijne frisheid, wit fruit, lychee en een mooi bittertje in de finale. Zeer breed inzetbare wijn!
Stoere blend van 70% Grenache en 30% Syrah afkomstig uit de gemeente wijngaarden van Saint Gervais. Veel rijp rood fruit met de nodige kruidigheid maken dit een heerlijk glas!
Prachtige blend van Roussanne, Grenache Blanc, Clairette en Bourboulenc. De wijn rijpt 9 maanden sur lie op tank en barrique. Bleke citroengele kleur. Aroma's van steenfruit (perzik, abrikoos) en witte bloemen in de neus. In de mond een mooie complexiteit
Wow, wat een wijn is dit! Absolute top Syrah afkomstig uit de noordelijke Rhone. Na de oogst rijpt de wijn ruim 21 mnd op voornamelijk gebruikte eikenhouten vaten. Stevig, complex en elegant met donker fruit, rijpe tannine, een pepertje, lange finale.
Aanstekelijke blend van Roussane en Viognier. De wijn heeft veel geel fruit en mineraliteit in de neus. In de mond is de Syrius Blanc heerlijk zacht en rond met levendige zuren en een lange afdronk. Een klein bittertje in de afdronk zorgt voor karakter.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.